انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 20:57)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بخودم حسودی میشه(._. )

چرااا؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/kara.jpg
بیا فاطی بی سلیقه!

نقل قول:
خُل من نیستم ..   cry girl
حالا گریه نکن دختر خوب  fs10

(24-07-2015، 20:57)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم به تو حسودیم میشه!
(24-07-2015، 20:58)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا فاطی بی سلیقه!

نقل قول:

[ -> ]

منم به تو حسودیم میشه!
چرا0_¤
بچه ها اینجا کسی هست که یکی رو بشناسه که دانشگاه شیراز درس بخونه یا همین اواخر خونده باشه؟!

نقل قول:
چرا0_¤
پولداری! پورشه سوار میشی!
(24-07-2015، 20:58)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا فاطی بی سلیقه!

نقل قول:

[ -> ]

منم به تو حسودیم میشه!
من دُختر خوبم ._. !
فاطی منم منفیم !
چیز خاصی نی (=

(24-07-2015، 20:55)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:49)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:44)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم خوبم :| خــــــوب : ))

بلی ._.

=|

این یکی چه حسی منتقل میکنه ؟ =)))

ی دختر بنگی :|
ک خواسته ملوس باشه !

آمم :|

خودت اگه خوب داری بده ._.

اواتار دخترونه ک نه :|
ولی از ی دختره خوشم میاد اگه دختر بودم اواتارای اونو میزاشتم !

کییی !؟ .__.

نینا ابدولمالک :|
نقل قول:
من دُختر خوبم ._. !
ینی نیستی؟! اخه با تعجب میگی!
باشه اصن نیستی پا خوشگله cong
(24-07-2015، 21:00)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها اینجا کسی هست که یکی رو بشناسه که دانشگاه شیراز درس بخونه یا همین اواخر خونده باشه؟!

نقل قول:
چرا0_¤
پولداری! پورشه سوار میشی!
تالا پورشه از نزدیک ندیدم:/\
نقل قول:
نینا ابدولمالک
معمولیه که!
اخه در بعضی موارد هم انقد آرایش میکنه میشه شبیه سد امیر کبیر (کرج)! 36 کیلو لایه بتونی مالیدن که خوشگلی نداره.

نقل قول:
تالا پورشه از نزدیک ندیدم:/\
شوخی نکن باووو
راستی بچه کجایی؟ یادم رفته
(24-07-2015، 21:03)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
من دُختر خوبم ._. !
ینی نیستی؟! اخه با تعجب میگی!
باشه اصن نیستی پا خوشگله cong

^_^ .. !