انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ی سوال..
دارین اون داستان تخیلیه ک اژدها بازی بود ادامه میدید؟:|
(24-07-2015، 21:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:42)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره خدایی! گل گفتی! این دختره توهمی هست!

چه کارکتری ساخته واست ! پشت هم نوشابه باز میکنه واسه صابر .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 81

اره!
اگه فردا بگن شادی مواد میزنه و شخصیت پردازی میکنه واسه خودش تعجب نمی کنم.
میگم بد نگذره یه وختا :|  Angel

(24-07-2015، 21:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی سوال..

نه باووووووو :|
اون پروندش بسته شد رفت  Angel
(24-07-2015، 21:44)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: مملکت ما کلا خر تو خره..
پارتی داشته باشی حله دادا ..
در مورد سازمان سنجش حرفت رو قبول ندارم. اون ماله چندین سال پیش بود.
پارتی هم منظورم نبود. من اسپانسر رو میگم! کسی که بگه من خرج خوابگاه و این چیزا رو میدم و تو برو درس بخون.

ن کلی گفتم..
من ک تهران قبول نمیشم مطمنم !
با این وضعیت ..

خو دوباره کنکور بدین
من آ پروفایل فرید میام گ.آ 
خوب شد اومد:|
(24-07-2015، 21:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره!

یه دیالوگ واسه امیررضا گذاشته !  Angel

نقل قول: یه دختر چهارده ساله گوشی میخواد چیکار خانم آریا ؟ بیا بگیرش ..

این یه طوری نیست ؟ گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 81
(24-07-2015، 21:42)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:36)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:35)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یا خدا. دارم پیش نویس انتخاب رشته رو می نویسم!  val

بالاخره اون رشته ای که میخوای شد فرید؟ =)

جامعه شناسی؟ والا خدا رو سپاس. فکر می کردم اگه تهران نشه میرم سربازی. ولی چند نفر زنگ زدن و اسپانسر شدن که هر جوری شده کمکم کنن حدقل دانشگاه های دیگه برم. مثلا شیراز یا گیلان یا یزد.
شهریور معلوم میشه نتایج

بیا گیلان یکم بزنمت._.

رشت. -. چهار ساله رنگشو ندیدم :\حیف
نقل قول:
برو سربازی زن بگیر :v
ها؟!یک چیزی گفتی ها! اگه با سربازی رفتن زن می دادن که من نفر اول بودم تو صف!

نقل قول: ن کلی گفتم..
من ک تهران قبول نمیشم مطمنم !
با این وضعیت ..
آزاد تهران چی؟! هزینش بالاست ولی خیلی سطحش هم خوبه.

نقل قول: گفتم...:|
الله اکبر:|
گفتم تا ایمان اوری:|
تامسون چ ربطی داشت:|
ادم سوسک بشه ضایع نشه خدافظ(.. )
اره! ههههه
بدرود
(24-07-2015، 21:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(24-07-2015، 21:42)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره خدایی! گل گفتی! این دختره توهمی هست!

چه کارکتری ساخته واست ! پشت هم نوشابه باز میکنه واسه صابر .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 81

اره!
میگم بد نگذره یه وختا :|  Angel

(24-07-2015، 21:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی سوال..

نه باووووووو :|
اون پروندش بسته شد رفت  Angel

عجب :|

+

چرا دوباره کنکور بدم؟ احتمال قبولیم کمتر میشه..
فوقش میرم ی شهر دیگه...
اهورا قرار بود بری کانادا؟-_-
برو دیگه-_-
داری ب ازن ایران صدمه میزنی:>
ایمان و فرید  Angel
باشه ما فهمیدیم شما همگی ژول ورن های قرن جدید هستید !
بابا شما خوبید ..  fishing