انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 14:20)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:15)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم علی.. ._.

17 سالمه..

بچه ساکتی هستم..

دیه حرفی ندارم.. :v

بچه ساکتی هستم..
با این پارت مشکل دارم
+ سلام سارا^__^

خـوبـی ؟ .-.
نه
والیبالو خراب کردم این علی ام چرت و پرت گفت هی-ـ-
تو چطوری؟خوبی؟:>
+✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ این غزل
(25-07-2015، 14:20)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:15)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:12)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چخانننننننن
عوا عمه مجازیت
غزل و عشقت و پارمیدا -ــــــــ-
اینا هویجن؟
ن ب جز اینا.. :v
یکی دیگه ام بود تو یه انجمن دیگه |:
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

نکنه باب اسفنجیه خودمو میگین؟ |:
._. من دخدر بازم..؟!:||
(25-07-2015، 14:20)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سرعت نگاه .-.

تو این فاصله رفتم دنبال یک ادم پررو ناهار خوردم بر گشتم 7:
سرعتم از طول =)

همونطور ک گفتم غذا سفارش میدادی و اونم دعوت میکردی خونه :|

همون دخیِ بود ؟
(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:20)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:15)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

کیه پ؟؟
(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

ول کن برادر .-.

به حرف اینا چی کار داری ._.!؟
(25-07-2015، 14:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:20)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:15)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم علی.. ._.

17 سالمه..

بچه ساکتی هستم..

دیه حرفی ندارم.. :v

بچه ساکتی هستم..
با این پارت مشکل دارم
+ سلام سارا^__^

خـوبـی ؟ .-.
نه
والیبالو خراب کردم این علی ام چرت و پرت گفت هی-ـ-
تو چطوری؟خوبی؟:>
+✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ این غزل

:>>

(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

اهـومـ

از ایـنـمـ اون ور تـری :>
(25-07-2015، 14:24)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

ول کن برادر .-.

پوففف یکی از یکی بدتر و دختر باز تر
+
اصن دیگه به من ربطی نداره من دنبال شر میگردم انگاری:>>
(25-07-2015، 14:24)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

ول کن برادر .-.

من فقد خوب درکشون میکنم همین.. :|
(25-07-2015، 14:25)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهـومـ

از ایـنـمـ اون ور تـری :>
لآیک :>>
(25-07-2015، 14:24)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:20)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سرعت نگاه .-.

تو این فاصله رفتم دنبال یک ادم پررو ناهار خوردم بر گشتم 7:
سرعتم از طول =)

همونطور ک گفتم غذا سفارش میدادی و اونم دعوت میکردی خونه :|

همون دخیِ بود ؟

گفتم که خواهرم خونه بود .-.
البته مهم نبود ...!
ولی من همش بهش گیر میدادم نمیخواستم یک چیزی ازم داشته باشه...!
و به همین دلیل این کارو کردم :|