انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پارسال سال خوبی تو مدرسمون نبود با اینکه معدلن 19.86 شد

امسال باید بترکونم
(24-07-2015، 2:32)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ساعت دقیقا :
چهار بامداد ، اینجا ، صدای کاربران فضای مجازی ایران ، سایت فلش خور ! 
برم بخوابم بنظرتون ؟ ._.

برو که داری چرت و پرت میگی
(24-07-2015، 2:30)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:27)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:24)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:17)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:13)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاش ماله مام صدای گربه و سگ میومد :|
بس که این یا کریما همه جای پنجره ی خونه ی ما ( به ویژه اتاق من ) تخم گذاشتنو تولید مثل کردن ادم دلش نمیاد بندازشون بیرون .. ولی خب سروصداشونم باید تحمل کنه ._.
تمام وقت رو اعصابن با این صداشون : هوهوهوهوهوهوهو :|||||||

باور کن صدای سگ و گربه بد تره ..

اینجا حتما دعوایی چیزی شده ..

ولی ما که تو بند عباس رفته بودیم .. مگه اینا میزاشتن ما بخوابیم ؟

رعد ُ برق میزد .. اون وسطاشم صدای سگ و گربه میومد ..

آدم دوست داشت بره کر بشه صدای اینارو نشونوه ! :|||

آره !
ما شبایی که صدای دعوای سگ و گربه ها میاد معمولا نمیخوابیم .
اخه همه همش میخندیم خواب از سرمون میپره ^_^
بندر عباس .. جایی فوق العاده مزخرف !

دقیقا همون روزی هم که رعد و برق  زده بود ُ صدای سگ و گربه میومد مامان بابای من خواب بودن  :|||||||||||||

قبول داری این مامان باباها زیادی میخوابن ؟
انقدر بدم میاد از خواب :|
تازه بدترش اینه که خودشون میخوان بخوابن حتما میان بقیه رو هم بخوابونن ! ساعت یازده شب میان میگن برو بخواب .. یعنی دلم میخواد خفشون کنم >_<

اره ._.

خفشون کنی ؟ :||

همین امروز ساعت 11 بود مامانم به من گفت شب بخیر کوچولو :| ( بعنی برو گمشو بکپ دیگه ! ) :||||
(24-07-2015، 2:31)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: یه مارک خوبشو امتحان کن !
بابا شنگول منگول حپه ی انگور ^_^
راس میگیا ولی .. اگه مست کنی یه موجود عجیب پر انرژی خواهی شد ؛ زیادی شنگول شدنم ضرر داره آره :|
مطمین باش از تو بهتر می دونم مارک خوب چیه! اصن من می تونم برات تو 5 دقیقه با یک تماس جور کنم. ولی این کار رو می کنم؟ قطعا نه!
من همین جوریش نرمال نیستم!

(24-07-2015، 2:29)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید صابر میتونه پیام های کاربران رو که به این واون میدن بخونه

زحمت کشیدی! چند روز فکر کردی؟
من حالت سوالی گفتم

واقعا میتونه؟؟؟؟!!!اوه اوه

خاک بر سرم
(24-07-2015، 2:31)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راس میگیا ولی .. اگه مست کنی یه موجود عجیب پر انرژی خواهی شد ؛ زیادی شنگول شدنم ضرر داره آره :|
مطمین باش از تو بهتر می دونم مارک خوب چیه! اصن من می تونم برات تو 5 دقیقه با یک تماس جور کنم. ولی این کار رو می کنم؟ قطعا نه!

(24-07-2015، 2:29)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فرید :|
من فک کنم دارم میمیرم به زودی ._.
تمام نشانه های مرگ رو دارم حس میکنم ..
خیلی بد میگذره این روزا :|
نقل قول: ره ._.

همین امروز ساعت 11 بود مامانم به من گفت شب بخیر کوچولو :| ( بعنی برو گمشو بکپ دیگه ! ) :||||
می دونید چیه؟ انگار منم پیر شدم! در اصل از اول پیر بودم! اخه باید حتما 8 ساعت رو بخوابم که میزون بشم.
(24-07-2015، 2:33)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:31)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

[ -> ]

فرید :|
من فک کنم دارم میمیرم به زودی ._.
تمام نشانه های مرگ رو دارم حس میکنم ..
خیلی بد میگذره این روزا :|

اه حالمو بهم زدی

بدم میاد از حس منفی

تو اختاپوس شدیاا
(24-07-2015، 2:34)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

می دونید چیه؟ انگار منم پیر شدم! در اصل از اول پیر بودم! اخه باید حتما 8 ساعت رو بخوابم که میزون بشم.

من 2 ساعتم به زور میخوابم ! :||
(24-07-2015، 2:33)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:30)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:27)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:24)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:17)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باور کن صدای سگ و گربه بد تره ..

اینجا حتما دعوایی چیزی شده ..

ولی ما که تو بند عباس رفته بودیم .. مگه اینا میزاشتن ما بخوابیم ؟

رعد ُ برق میزد .. اون وسطاشم صدای سگ و گربه میومد ..

آدم دوست داشت بره کر بشه صدای اینارو نشونوه ! :|||

آره !
ما شبایی که صدای دعوای سگ و گربه ها میاد معمولا نمیخوابیم .
اخه همه همش میخندیم خواب از سرمون میپره ^_^
بندر عباس .. جایی فوق العاده مزخرف !

دقیقا همون روزی هم که رعد و برق  زده بود ُ صدای سگ و گربه میومد مامان بابای من خواب بودن  :|||||||||||||

قبول داری این مامان باباها زیادی میخوابن ؟
انقدر بدم میاد از خواب :|
تازه بدترش اینه که خودشون میخوان بخوابن حتما میان بقیه رو هم بخوابونن ! ساعت یازده شب میان میگن برو بخواب .. یعنی دلم میخواد خفشون کنم >_<

اره ._.

آره اَه اَه خیلی بی انصافیه >_<
بابای من خوابالوئه به تمام معناست ! البته خب طفلی صبح ها زود بلند میشه میره سرکار واسه همین شبا زود مخوابه . ولی من چه گناهی کردم باید ساعت یازده که برای من ساعت فوق العاده زودیه بخوابم ؟
آره باور کن این شب بخیر عزیزم هایی که مامان باباها میکنن از صدتا گمشو بکپ بدتره !
(24-07-2015، 2:34)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کاش میتونستم حداقل تو مدرسه ها نه شب بخوابم

نمیدونی زود بخوابی چه قدر فایده داری و بر عکسش چه قدر ضرر داره