انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 2:41)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:37)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:36)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:34)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:33)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید :|
من فک کنم دارم میمیرم به زودی ._.
تمام نشانه های مرگ رو دارم حس میکنم ..
خیلی بد میگذره این روزا :|

اه حالمو بهم زدی

بدم میاد از حس منفی

تو اختاپوس شدیاا

وا !!! :|

خب چی بگم والا

البته اختاپوس دوست داشتنیه

الان میخوای بگی من از اختاپوسم بدترم و دوس داشتنی نیستم ؟ ._.
سرم داره گیج میره .. هوفففففف ._.

نه بر عکسش
نقل قول: این موقع شب ؟ :|
فرید جون بگو خوابم میاد میخوام بخوابم ^_^
این داستانش فرق داره. خیلی روزا صحر باید از خونه بزنه بیرون و به هم صحبت نیاز داره

بدرود
فکر میکنید فرید الکی گفت

(24-07-2015، 2:42)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: این موقع شب ؟ :|
فرید جون بگو خوابم میاد میخوام بخوابم ^_^
این داستانش فرق داره. خیلی روزا صحر باید از خونه بزنه بیرون و به هم صحبت نیاز داره

بدرود

اقا منم هم صحبت خوبیم اینجوری نگاه نکن

راستی سحر**
(24-07-2015، 2:43)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر میکنید فرید الکی گفت

دروغم چیه! اسم طرف کیارشه. کیارش افرومند. احتمالا یک روز اسمش رو خیلی بشنوید (اگه اهل ادبیات باشید). تا صبح کار میکنه. ادم خیلی با پشت کاری هست.

بدرود
آره.. واسه مامانم فقد چشام مهمه که یه وخ کور نشم ..وگرنه با من کاری نداره .. برعکس بابام شبا اصن بیدار نمیشه

ولی بابام شبا بیدار میشه اخبار مخبار میزنه بعد اون وسطا که میخواد بزنه بعدی خوابش میبرره .. بعضی وقتا هم رمز اون شبکه هایی که رمز دارن ُ میزنه .. چیز چیز میشه دیگه :| !

یه بار بچه بودم بابام خوابش برده بود یه فیلم دیدم ._. !

رمزشم یه چند باری در رفتم ولی بابام فهمیدُ عوض کرد -_-
آهان مرسی امیر ._.
من دیگه برم بچه ها . چن شبه همینجوری تا صبح بیدارم و نمیخوابم .. فک کنم دیگه دارم میمیرم ..
الانم که سرم داره مثل چرخ و فلک گیج میره .. شبتون بخیر ! خوش گذشت  Wink
شومپتای گرامی ؛ فرید و امیر و غزل ! شب خوش ..
باشه فرید باور کردم . برو به کارت برس !
منم برم دیگه
(24-07-2015، 2:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:43)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر میکنید فرید الکی گفت

دروغم چیه! اسم طرف کیارشه. کیارش افرومند. احتمالا یک روز اسمش رو خیلی بشنوید (اگه اهل ادبیات باشید). تا صبح کار میکنه. ادم خیلی با پشت کاری هست.

بدرود

معلومه اهل ادبیاتم
چون بابام اهل ادبیاته

من علاقه زیادی دارم

نوینسده ها دوست دارن با بقیه حرف بزنن...درک میکنم
(24-07-2015، 2:44)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره.. واسه مامانم فقد چشام مهمه که یه وخ کور نشم ..وگرنه با من کاری نداره .. برعکس بابام شبا اصن بیدار نمیشه

ولی بابام شبا بیدار میشه اخبار مخبار میزنه بعد اون وسطا که میخواد بزنه بعدی خوابش میبرره .. بعضی وقتا هم رمز اون شبکه هایی که رمز دارن ُ میزنه .. چیز چیز میشه دیگه :| !

یه بار بچه بودم بابام خوابش برده بود یه فیلم دیدم ._. !

رمزشم یه چند باری در رفتم ولی بابام فهمیدُ عوض کرد -_-

مامان منم همینطور !
مرسی غزل جان .. من دیگه برم .
خدافظ همگی :|
کسی نیست همه میرن؟؟!!

منم برم

در هارو بستم

بدرود
باورم نمیشه به رامبد جوان پیام دادم ! 18