انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 21:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:36)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:35)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یا خدا. دارم پیش نویس انتخاب رشته رو می نویسم!  val

بالاخره اون رشته ای که میخوای شد فرید؟ =)

جامعه شناسی؟ والا خدا رو سپاس. فکر می کردم اگه تهران نشه میرم سربازی. ولی چند نفر زنگ زدن و اسپانسر شدن که هر جوری شده کمکم کنن حدقل دانشگاه های دیگه برم. مثلا شیراز یا گیلان یا یزد.
شهریور معلوم میشه نتایج

بیا گیلان یکم بزنمت._.
(24-07-2015، 21:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره خدایی! گل گفتی! این دختره توهمی هست!

چه کارکتری ساخته واست ! پشت هم نوشابه باز میکنه واسه صابر .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 80
(24-07-2015، 21:39)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:36)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آه سلام !:hiccp:
بعد از کلی نوشتن و پاک کردن و نویسندگی خلاصه دارم وِلو میشم ^_^
._.

اگه ایده های من و فرید نبود الان داستان اشباح پست کرده بودی ..  Angel
خیلی هم خوبه اشباح و تخیلات !  Angel 
اگه همه چیز طبق واقعیت باشه و جادو و این جور چیزا توش بکار نره که هم تکراری میشه هم حوصله سر بر  cof 
تا جایی هم که من یادمه هردوتون بیشتر به دیالوگا ایراد میگرفتین تا مفهوم داستان ..
به هر حال باشه افرین به شماها  Angel  انگار نه انگار منم یه چیزایی حالیمه ها !  rding
نقل قول: مملکت ما کلا خر تو خره..
پارتی داشته باشی حله دادا ..
در مورد سازمان سنجش حرفت رو قبول ندارم. اون ماله چندین سال پیش بود.
پارتی هم منظورم نبود. من اسپانسر رو میگم! کسی که بگه من خرج خوابگاه و این چیزا رو میدم و تو برو درس بخون.

(24-07-2015، 21:42)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:36)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:35)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جامعه شناسی؟ والا خدا رو سپاس. فکر می کردم اگه تهران نشه میرم سربازی. ولی چند نفر زنگ زدن و اسپانسر شدن که هر جوری شده کمکم کنن حدقل دانشگاه های دیگه برم. مثلا شیراز یا گیلان یا یزد.
شهریور معلوم میشه نتایج

بیا گیلان یکم بزنمت._.
گفتی بخندیم؟  Dodgy
(24-07-2015، 21:43)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه همه چیز طبق واقعیت باشه و جادو و این جور چیزا توش بکار نره که هم تکراری میشه هم حوصله سر بر  cof 
تا جایی هم که من یادمه هردوتون بیشتر به دیالوگا ایراد میگرفتین تا مفهوم داستان ..
به هر حال باشه افرین به شماها  Angel  انگار نه انگار منم یه چیزایی حالیمه ها !  rding

یادت نره که دیالوگه که داستان رو میبره جلو و شخصیتا رو شکل میده ..
(24-07-2015، 21:42)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره خدایی! گل گفتی! این دختره توهمی هست!

چه کارکتری ساخته واست ! پشت هم نوشابه باز میکنه واسه صابر .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 80

اره!
اگه فردا بگن شادی مواد میزنه و شخصیت پردازی میکنه واسه خودش تعجب نمی کنم.
(24-07-2015، 21:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پارتی هم منظورم نبود. من اسپانسر رو میگم! کسی که بگه من خرج خوابگاه و این چیزا رو میدم و تو برو درس بخون.

ن کلی گفتم..
من ک تهران قبول نمیشم مطمنم !
با این وضعیت ..
(24-07-2015، 21:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

شهریور معلوم میشه نتایج

برو سربازی زن بگیر :v
(24-07-2015، 21:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(24-07-2015، 21:42)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

شهریور معلوم میشه نتایج

بیا گیلان یکم بزنمت._.
گفتی بخندیم؟  Dodgy

گفتم...:|
الله اکبر:|
گفتم تا ایمان اوری:|
نامسون چ ربطی داشت:|
ادم سوسک بشه ضایع نشه خدافظ(.. )
(24-07-2015، 21:44)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:43)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادت نره که دیالوگه که داستان رو میبره جلو و شخصیتا رو شکل میده ..

اره خدایی! من نمی دونم چرا شادی گیر داده که مثله دو قرن پیش همه شخصیت رو توضیح بده!

یاده فروید افتادم! روانشناسی که روی ادبیات هم تاثییر گذاشت.